PRIJZEN & LESROOSTER

PRIJZEN

Het lidmaatschap van Dancer Studio wordt verdeeld in 12 maanden via automatische incasso. Geen inschrijfkosten en een maand opzegtermijn.

LESROOSTER

Zie hieronder de lesroosters van onze filialen in Eindhoven en Weert. Zit er geen dansstijl voor jou tussen maar wil je het graag volgen?
Laat ons dan weten, bij voldoende animo kunnen we een nieuwe groep starten

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
12.00 - 13.00
Dansstudio Eindhoven
Naschoolse - FREERUNNING
12.15 - 13.15
SBO Petraschool
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Dansstudio Eindhoven
Naschoolse - FREERUNNING
14.15 - 15.15
BS Rapenland

Dansstudio Eindhoven
BREAKDANCE - beginners
15.30 - 16.30
Stef Zwitser
Dansstudio Eindhoven
Naschoolse - BREAKDANCE
14.45 - 15.45
SBO Petraschool
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Dansstudio Eindhoven
STREETDANCE KIDS
16.30 - 17.30
Resa Samangun
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Dansstudio Eindhoven
FREERUNNING - all levels
18.15 - 19.15
Resa Samangun
Dansstudio Eindhoven
BREAKDANCE - intermediate/gevorderd
18.00 - 19.00
Resa Samangun
19.00 - 20.00

Dinsdag

  • Dansstudio Eindhoven STREETDANCE KIDS · Resa Samangun
    16.30 - 17.30
  • Dansstudio Eindhoven FREERUNNING - all levels · Resa Samangun
    18.15 - 19.15

Woensdag

  • Dansstudio Eindhoven Naschoolse - FREERUNNING · SBO Petraschool
    12.15 - 13.15

Donderdag

  • Dansstudio Eindhoven Naschoolse - FREERUNNING · BS Rapenland
    14.15 - 15.15
  • Dansstudio Eindhoven BREAKDANCE - beginners · Stef Zwitser
    15.30 - 16.30

Vrijdag

  • Dansstudio Eindhoven Naschoolse - BREAKDANCE · SBO Petraschool
    14.45 - 15.45
  • Dansstudio Eindhoven BREAKDANCE - intermediate/gevorderd · Resa Samangun
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.00 - 18.00
Dansstudio Weert
HIPHOP KIDS
17.00 - 18.00
Resa Samangun
Dansstudio Weert
CHOREO BEGINNERS
17.00 - 18.00
Resa Samangun
18.00 - 19.00
Dansstudio Weert
HIPHOP YOUTH
18.00 - 19.00
Dansschool Weert
Dansstudio Weert
CHOREO INTERMEDIATE
18.00 - 19.00
Resa Samangun
Dansstudio Weert
FEMALE HIPHOP
18.00 - 19.00
Maud Ketelaers
19.00 - 20.00
Dansstudio Weert
HIPHOP FOUNDATION
19.00 - 20.00
Ryan Rademakers
Dansstudio Weert
CHOREO GEVORDERD
19.00 - 20.00
Resa Samangun
Dansstudio Weert
AFRO/DANCEHALL
19.00 - 20.00
Maud Ketelaers
20.00 - 21.00
Dansstudio Weert
HIPHOP FREESTYLE
20.00 - 21.00
Ryan Rademakers
Dansstudio Weert
90's HIPHOP ADULTS
20.00 - 21.00
Dansstudio Weert

Maandag

  • Dansstudio Weert HIPHOP FOUNDATION · Ryan Rademakers
    19.00 - 20.00
  • Dansstudio Weert HIPHOP FREESTYLE · Ryan Rademakers
    20.00 - 21.00

Woensdag

  • Dansstudio Weert HIPHOP KIDS · Resa Samangun
    17.00 - 18.00
  • Dansstudio Weert HIPHOP YOUTH · Dansschool Weert
    18.00 - 19.00
  • Dansstudio Weert 90's HIPHOP ADULTS · Dansstudio Weert
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Dansstudio Weert CHOREO BEGINNERS · Resa Samangun
    17.00 - 18.00
  • Dansstudio Weert CHOREO INTERMEDIATE · Resa Samangun
    18.00 - 19.00
  • Dansstudio Weert CHOREO GEVORDERD · Resa Samangun
    19.00 - 20.00

Vrijdag

  • Dansstudio Weert FEMALE HIPHOP · Maud Ketelaers
    18.00 - 19.00
  • Dansstudio Weert AFRO/DANCEHALL · Maud Ketelaers
    19.00 - 20.00
Geenevents beschikbaar!